Колекції минулих сезонів

Шановні відвідувачі, на цій сторінці ви маєте можливість ознайомитись з колекціями одягу від ПрАТ швейна фабрика "Зорянка" минулих років.

Осінь 2017

Піклуючись про якість моделей, наш бренд завжди використовує виключно натуральні тканини. Різноманітний крій моделей колекції дозволяє підібрати одяг в залежності від ваших планів на день. Універсальна довжина виробів дозволяє підібрати не тільки класичні, але і луки в стилі casual. Кольорова гама колекції дуже різноманітна. Це як і традиційні ділові тони: чорний, сірий, та яскраві кольори які підкреслять Ваш особливий настрій.

Весняна колекція 2018

Яскрава весняна колекція жіночого одягу.

Пальто 2017

Жоден гардероб сучасної жінки не обходиться без пальто. Їх носять і елегантні дами похилого віку, і розкішні бізнес-леді, і наймолодші модниці. Класичне жіноче пальто - це символ моди ХХ століття, який тримає свої позиції і у поточному столітті.

Ready to Wear 2017

Модний одяг, створений модельєрами Zoryanka виглядає стильно, а саме головне має високу якість. Колекція Ready-to-wear сьогодні представлена, жакетом, сукнею, спідницею, брюками і звичайно тренчкот. Поняття Ready-to-wear виникло п'ятдесятих роках минулого двадцятого століття і сьогодні продовжує нас дивувати.

Рекомендуємо переглянути також наші нові колекціі!

Елегантність і жіночність. Різноманітність тканин, аксесуарів, стилів, кольорів. Тонкий смак і сексуальність. Такі основні риси нових колекцій одягу від торгової марки «Zoryanka». В одязі від «Zoryanka» жінка будь-якого віку буде відчувати себе бажаною і привабливою, притягуючи чоловічі погляди і викликаючи заздрість у суперниць!